دریافت اپلیکیشن موبایل

ما هم معتقدیم پروسه خرید، عدم امکان استفاده از کامپیوتر و لپ‌تاپ و به‌هم‌ریختگی وب‌سایت‌ها در موبایل ممکن است آزاردهنده و پیچیده باشد. به همین دلیل گروه نیله‌بیوتی ضمن تغییر قالب وب‌سایت و بهینه‌سازی نسخه موبایل به منظورسهولت بازدید و خرید آن دسته از مشتریان گرامی که معمولا از موبایل خود برای بازدید و خرید کالا استفاده می‌کنند تصمیم گرفت پروژه اپلیکیشن خرید از فروشگاه نیله‌بیوتی را عملیاتی کند.

هم‌اکنون این اپلیکیشن ساده و کاربردی در اختیار شماست که به‌راحتی پس از نصب ضمن بازدید سریع و ساده تمامی کالاها می‌توانید به‌راحتی سفارش خود را ثبت نموده و در همان لحظه از طریق درگاه‌های امن موبایل خود نسبت به پرداخت سفارش اقدام نمایید و همچنین به‌راحتی از طریق پنل کاربری سفارش خود را پیگیری و یا سؤال‌ها و پیام‌های خود را با ما در میان بگذارید.

از ویژگی خوب و مهم این اپلیکیشن می‌توان به آگاهی از تخفیفات ویژه، حجم بسیار کم، انجام کلیه مراحل طی پروتکل‌های امنیتی و به‌ویژه عملکرد تحت وب آن اشاره نمود، به همین خاطر به‌عنوان برنامه‌ای مستقل جهت نصب در گوشی شما تلقی نمی‌شود که امکان دسترسی به اطلاعات شما را داشته باشد. امید است این برنامه موردتوجه و استفاده شما قرار گیرد.


جهت دریافت نسخه اندروید روی تصویر زیر کلیک کنید.


اما در خصوص نسخه اپل ios

با توجه به محدودیت‌های گوشی‌های اپل امکان طراحی مستقل یک برنامه برای گوشی‌های موبایل اپل فراهم نشد، اما اپل‌داران محترم نگران نباشند، شما نیز می‌توانید با توجه به برنامه‌نویسی انجام‌شده هنگام مشاهده سایت نیله‌بیوتی در گوشی اپل خود بر روی گزینه add to home screen کلیک کنید، لوگو و نام سایت نیله‌بیوتی در منوی اپلیکیشن شما به‌صورت خودکار ثبت می‌گردد و به‌راحتی از میانبر ارائه‌شده می‌توانید همواره بازدید و خریدی آسان از فروشگاه نیله‌بیوتی را تجربه کنید.

از همراهی شما سپاسگزاریم و آماده پاسخگویی به سؤال‌های احتمالی شما در این زمینه هستیم.