وبلاگ


برای انتخاب کرم مراقبتی به صدای بدنتون گوش بدین!

برای انتخاب کرم مراقبتی به صدای بدنتون گوش بدین!

برای اینکه پوست سالمی داشته باشین لازم نیست میز آرایشی تون رو از انواع و اقسام محصولات مراقبتی پر کنین باید محصولات مراقبتی رو هوشمندانه انتخاب کنین. تغییرات هورمونی خصوصاً در دوران پریود موجب تغییر در خلق‌وخو، خشکی یا چربی بیش‌ازحد پوست، تیره شدن و یا براقی اون میشه. آشنایی با این تغییرات هورمونی باعث میشه که به‌موقع از پوست مراقبت کنیم و به اون چیزی رو بدیم که بهش احتیاج داره.

آقایان عزیز! به سبک حرفه‌ای‌ها اصلاح کنید

آقایان عزیز! به سبک حرفه‌ای‌ها اصلاح کنید

اصلاح کردن آدابی دارد که آقایان باید آن را بیاموزند. از وقتی ریش تراش های برقی به بازار آمدند دیگر پدران به پسران آداب اصلاح ریش و سبیل را نمی آموزند و دیگر کمتر کسی برای اصلاح صورت به سلمانی می‌رود.اما آقایان احتیاج دارند این آداب را بدانند برای اینکه این روزها ما بیش از پیش مردان پیر و جوانی را می‌بینیم که در اثر اصلاح نادرست صورت و گردن قرمز و ملتهب دارند.یکی از مهمترین دلایل پیری پوست، چین و چروک ، جوش و حساسیت آزاردهنده در آقایان اصلاح نادرست است.اگر به دنبال اصلاح تر و تمیز صورت هستید که در عین پاکیزگی سلامت پوستتان را هم تضمین کند به نصایح متخصصان پوست و سلمانی های تراز اول بین المللی توجه کنید.

منظور از روتین مراقبتی پوستی (Skincare Routine) چیه!؟

منظور از روتین مراقبتی پوستی (Skincare Routine) چیه!؟

داشتن پوست خوب معجزه نیست بلکه به یک مراقبت درست احتیاج داره تا سلامت و درخشان باقی بمونه. شیوه زندگی، آلودگی هوا، استرس و اشعه‌های ماورای بنفش نور خورشید باعث آسیب رسیدن به پوست میشن. یه برنامه منظم مراقبت از پوست یا به‌اصطلاح روتین پوستی میتونه باعث‌ترمیم و متعادل شدن پوست شما بشه.

پنج نکته برای داشتن پوستی سالم

پنج نکته برای داشتن پوستی سالم

اگر برای مراقبت کامل از پوستتان وقت ندارید حداقل سعی کنید نکته‌های اساسی زیر را رعایت کنید. مراقبت از پوست و انتخاب شیوه زندگی سالم راهکارهایی هستند که می‌توانند روند طبیعی پیری را به تأخیر بیاندازند و از بروز مشکلات متعدد پوستی جلوگیری کنند.

درباره‌ی نیله بیوتی
نیله بیوتی نماینده فروش رسمی محصولات لوکس و تخصصی پوست و مو برندهای سوئیسی دکلره، ژوونا و مارلیس مولر است. کلیه کالاهای این فروشگاه اصل و دارای مجوز سازمان غذا و دارو و برچسب کنترل کالاهای سلامت‌محور است. نیله بیوتی کیفیتی منحصر بفرد و تجربه‌ای متفاوت از مصرف برندهای لوکس اروپایی با بالاترین استانداردهای جهانی را به شما ارائه می‌دهد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...